Części do samochodów ciężarowych DAF

części daf

Holenderski producent samochodów ciężarowych DAF słynie z wysokiej jakości produkowanych pojazdów oraz z dbałości o dostępność do części zamiennych. Z firmy z kraju tulipanów i wiatraków przykład mogą brać wszyscy inni producenci.Niezwykle długa i niełatwa historia sprawia, że specjaliści z DAF dbają o każdy szczegół, szukając coraz to nowszych, optymalnych rozwiązań. Dotyczy to zarówno produkcji nowych pojazdów, poszczególnych części, jak i ich naprawy.

Silniki, skrzynie i wszystko inne, co ważne

Gdy zachodzi potrzeba wymiana jednej z części, DAF oferuje nam wyremontowane zamienniki. Nie inaczej jest oczywiście w przypadku serca pojazdu ciężarowego, czuli silnika. Co ważne, jakość zamiennej jednostki napędowej DAF jest tak samo wysoka jak tej montowanej w zupełnie nowym pojeździe. Wynika to z rygorystycznych reguł, które obowiązuje zarówno podczas produkcji nowych silników jak i remontowania tych używanych. Oczywiście nie musimy decydować się na wymianę całej jednostki napędowej. Znajdziemy poszczególne komponenty i części DAF, które umożliwią naprawę silnika lub polepszą jego działanie. Każda z wyremontowanych jednostek napędowych holenderskiego producenta podlega rygorystycznym testom – są to te same, które przechodzić muszą zupełnie nowe silniki.

Skrzynia biegów jest niezwykle ważnym urządzeniem odpowiadającym za ekonomiczną jazdę na każdym z biegów. Części zamienne tej kategorii także obowiązują bardzo rygorystyczne teksty, które mają pokazać, czy wyremontowane elementy są na takim samym poziomie jakościowym i wytrzymałościowym jak i zupełnie nowe odpowiedniki. Wśród wyremontowanych części DAF znajdziemy także te inne, równie ważne, takie jak sprzęgła, rozruszniki, alternatory czy elementy zabudowy kabin.

Wysoka jakość w niskiej cenie

Oferowane przez holenderskiego producenta części zamienne zakupimy w dużo niższej cenie niż ich nowe odpowiedniki. Dzięki specjalistycznym testom, przez którą koniecznie muszą przechodzić, mamy pewność, że są na identycznym lub bardzo zbliżonym poziomie wytrzymałościowym oraz jakościowym. Nie warto przepłacać, jeśli zamienniki są tak samo dobre jak części nowe.

One thought on “Części do samochodów ciężarowych DAF

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *